Výrobky DAY NIGHT se používají přesně tak jak jste zvyklý. Ráno použijete denní pastu s kokosovým olejem a náš sonický LED kartáček, večer zase černou noční pastu s aktivním uhlím a opět náš sonický LED kartáček. Tak dosáhnete nejlepší efekt bílých zubů.
Před prvním zapnutím Day Night kartáčku je třeba otevřít spodní část, kde se nachází baterie a následně odstranit z baterie ochranný obal. Poté baterii vložíte zpět a Váš Day Night kartáček je připraven Vám vykouzlit zářivý úsměv.
Ano, samozřejmě. Naše pasty nemají žádný vliv na plomby či korunky, protože jde o přírodní produkty.
Tak skvělou, že budete mít touhu pastu sníst a ne jen si s ní čistit zuby.
Naše pasty a sonický LED kartáček používejte každý den při ústní hygieně, tak jak jste zvyklý.
Ideální je používat pasty DAY NIGHT denně, ráno a večer, tak jako při běžné ústní hygieně. Pro dokonalý výsledek doporučujeme pasty používat s našim sonickým LED kartáčkem.
Při používání Day Night Vám doporučujeme držet takzvanou Bílou dietu. Je třeba ji dodržet a vyhnout se jídlu a nápojům, které způsobují změnu barvy během této doby. Jako například: čaj, káva, Cola, džus, žádné barevné nápoje apod …
Ne, Day Night nebylo nikdy testované na zvířatech.
Na naší stránce si můžete vybrat z plateb na dobírku, bankovní převod, platba kartou nebo Paypal.
Objednávky odesíláme poštou a kurýrní společností PPL. Kurýrní společnost PPL Vás bude kontaktovat emailem a následně telefonicky pro dodání objednávky. Objednávky se odesílají na druhý den od přijetí objednávky.
Česká republika:
PPL: 1-2 pracovní dny od odeslání
Česká pošta: 2-5 pracovních dnů od odeslání
Ano, Brilliant COCO můžete objednat z oficiální stránky www.daynightwhitening.com , která odesílá Day Night do celého světa za fixní cenu 5 €.
Ano! Všechny výrobky Day Night jsou bezlepkové 🙂
Day Night doporučujeme používat osobám nad 12 let.
Pokud jste blogger nebo Influencer a chcete s námi spolupracovat, kontaktujte nás prosím na email info@daynight.cz